Czech Deco Team

 

AMADEO Holding s.r.o. je hrdým členem unikátního sdružení 19 výrobců a dovozců segmentů napříč interiérů a exteriérů bytových jednotek. Tato jedinečná myšlenka, kdy se tolik firem domluvilo na tak úzké spolupráci, nemá v České republice obdoby. Tento projekt je významný nejen pro výrobce a dovozce, ale je významný také pro architekty a laickou veřejnost samotnou.

Jsme zakládající členové projektu Czech Deco Team jako přední přímý dovozce podlahovin v České republice, jehož hlavním mottem je spokojený zákazník, kterému je dopřán individuální přístup napříč podnikem a který se i po letech rád vrací. Zákazníkovi jsou vždy nabízeny podlahoviny dle nejnovějších evropských trendů.

Podlaha je základem bydlení

Podlaha je jedním z nejdůležitějších prvků každého bydlení – každý den po ní chodíme, každý den se na ni díváme. Proto vám v podlahových studiích AMADEO v Praze a Plzni odborně a bezplatně poradí s jejím výběrem.

Samozřejmostí je výběr všech materiálů podlah – od koberců, přes nejrůznější vinylové a PVC podlahy, dále přes nestárnoucí dřevěné podlahy u kterých nabízíme i její přebroušení a lakování až k moderním korkovým podlahám. Každý materiál lze doplnit o nepřeberné množství dekorů a vzorů.

Náš e-shop eAMADEO je jednou z našich největších výhod, protože si všechny podlahy můžete objednat z pohodlí domova. Součástí naší společnosti je nejen pokládka do bytových a komerčních prostor, ale nabízíme i zaměření a nivelaci jakékoliv podlahy.

Kontaktujte nás

Nevíte si rady s výběrem ideální podlahy? Zeptejte se nás

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.