Umělá tráva

Umělý travní koberec je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí krásnou zelenou zahradu nebo terasu po celý rok a bez práce. Představte si trávník, který je celý rok zelený, nemusí se pravidelně zavlažovat, zbavovat plevele a sekat. Stačí ho jednou za čas zbavit velkých nečistot a umýt vodou z hadice. 

Trávník bez klíšťat

Obrovskou výhodu umělých trávníků je také fakt, ze se v něm nedrží klíšťata, která mohou být pro zdraví člověka nebezpečná. Vaše děti si tak budou moci hrát v "trávě" a vy můžete být bez obav, že se na ně cokoliv přisaje. Navíc umělá tráva je hřejivá a je příjemná na dotek, na rozdíl od odolného PVC.

K bazénu, na terasu na zahrádku

Naše koberce imitující skutečnou trávu lze použití v interiéru i v exteriéru,  jako je například terasa, balkon, parková cesta, pěšina, zahradní restaurace, zimní zahrada či při zakrytí betonových ploch jímek, studní nebo hrobů. Skvěle poslouží také v okolí bazénu, díky čemuž předejdete zničení trávníku. V naší nabídce máme na výběr z produktové řady Squash, PembaJUTAgrass a FUNgrass.

Navštivte naše studio v Plzni nebo v Praze a prohlédněte si umělou trávu, prozkoumejte strukturu a vyzkoušejte ji na dotek.