Pokládka plovoucích podlah Plzeň

Rozhodli jste se pro plovoucí podlahu? Plovoucí podlahy jsou stále moderní a nabízejí různé alternativy. Vybrat si můžete plovoucí podlahu laminátovou, dřevěnou, ale také korkovou nebo z linolea. Široký výběr různých plovoucích podlah nabízí podlahové studio AMADEO v Plzni. Zajistíme nejen poradenství a prodej plovoucí podlahy, ale dokáže obstarat i odbornou pokládku.

Postup při pokládce plovoucí podlahy

  • Odstranění staré podlahy - podlaha se musí pokládat na očištěný povrch, ze kterého je odstraněna původní krytina
  • Zajištění rovného povrchu - podklad by měl být zbaven drobných kamínků, hrboly je nutné zbrousit a vyrovnat
  • Vrstvy pod plovoucí podlahužádoucí je získat povrch hladký a suchý na který se umístí parotěsná folie
  • Dilatační spáry - při pokládce plovoucí podlahy se používají podél zdí jakési klínky, které zajišťují dilatační spáry
  • Soklové lišty - aby byla podlaha dokonalá, je třeba dodělat ještě soklové lišty

Pokládka plovoucí podlahy svépomocí nebo s profesionály?

Někteří domácí kutilové jsou natolik zruční, že se do pokládky plovoucí podlahy vrhají svépomocí. Pokud Vám chybějí zkušenosti a nářadí, bude pro Vás pohodlnější variantou zavolat si na pomoc odborníky. Pokládku plovoucích podlah pro Plzeň a další místa bezproblému obstaráme. Postaráme se o hladký průběh veškerých prací a zajistíme také technický dozor.

Proč zvolit AMADEO?

V jistých situacích se vyplatí využít služeb zkušených řemeslníků. Zvláště v případech, když se chystáte položit plovoucí podlahu atypických rozměrů, kdy se vše musí dobře rozmyslet a naměřit. Zvýšenou pozornost si zaslouží také pokládka plovoucí podlahy s nepravidelným vzorováním,  výraznými barevnými prvky nebo dřevěnými suky.

 

Takové lamely je lepší předem rozbalit a naplánovat si dopředu jejich umístění. Na přesnosti a zručnosti řemeslníka záleží i při pokládce okolo topení, trubek nebo rámů u dveří. My v podlahovém studiu AMADEO rádi provedeme veškerou práci vždy s maximální precizností.