Pokládka lina Praha

Lino je měkké, příjemné a snadno se udržuje. Lino se výborně hodí pro alergiky nebo astmatiky, protože dobře odpuzuje prach. Svou oblíbenost si lino získalo i svojí dostupností, univerzálním použitím a nenáročnou pokládkou i údržbou.

Naše podlahové studio AMADEO v Praze nabízí kvalitní linoleum v různých barevných odstínech a módních dekorech. Součástí našich služeb je také komplexní pokládka lina včetně úpravy podkladu a technického dozoru.

Správná pokládka lina

Pokládání lina není nic složitého. Pokládku může zvládnout dobře i amatér, nicméně je nutné se dobře informovat o přípravě a celkovém postupu. Každá chybička pak může být vidět. Spolehlivý výsledek Vás čeká pouze v případě oslovení profesionálů. Zkušení pokladači z naší firmy už vědí, jaká úskalí přináší pokládka lina, a snadněji se chybám vyvarují.

Pokládka lina ve větších místnostech

Čím větší místnost, tím je pokládka lina obtížnější. Musí se řešit více spojů a celé pokládání se musí předem dobře naplánovat a změřit. Úskalí může představovat i místnost s atypickými rozměry. Přesné měření a řezání musí být prováděno co nejpečlivěji, aby lino do prostoru co nejlépe zapadlo.

U větších místností se doporučuje lino raději lepit, aby nedošlo k nechtěnému posunu. Pokládka lina v méně rozměrné místnosti není nutná.

Vyrovnání podkladu

Pokládka lina se provádí vždy na hladkém povrchu, zbaveném veškerých hrbolů a nerovností. Zapomenutý kamínek pod linem může znamenat problém, který se dá řešit pouze novou pokládkou. Tato část přípravy je jednou z nejdůležitějších fází pokládky lina. 

Dokonalá podlaha

Patříte k těm, kteří nechtějí riskovat neúspěch, a raději práci svěříte odborníkům? Za pokládku lina řemeslníkům budete muset zaplatit, ušetříte si ale spoustu starostí a stresu. Výsledek navíc bude vždy dokonalý! Přesvědčte se v našich referencích.

  

V našem podlahovém studiu AMADEO v Praze si můžete vybrané linoleum nechat přivézt i od nás položit. Pro pokládku přírodního linolea tak nebudete muset shánět žádnou další firmu. My totiž vyřešíme celou pokládku, zajistíme maximální funkčnost a estetiku podlahy a vypořádáme se i s obtížnými místy.

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.
Vyberte Vámi požadovaný druh podlahy
Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.
Vyberte prodejnu

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.