Vinylové podlahy Gerflor

Gerflor je francouzská firma, která se zaměřuje na několik oborů jako stavebnictví nebo doprava, ale jedním je také bydlení. V oblasti bydlení se věnuje především podlahovým krytinám. Neustále investuje do výzkumu, a  to za cílem poskytnout zákazníkům kvalitní podlahy, které odpovídají nejnovějším poznatků, inovacím a aktuálním trendům. Výsledkem celé této činnosti jsou podlahy:

  • jednoduché na pokládku
  • komfortní
  • s módními a působivými dekory
  • mimořádnou odolností proti poškození

Veškeré podlahy do značky Gerflor se vyrábějí s ohledem na životní prostředí. 100 % výrobků od značky Gerfloor je možné recyklovat.

      Vinylová podlaha Gerflor VIRTUO CLASSIC 30 - 1101 Lamba

Creation

Svými vlastnostmi se řada Creation stává opravdovou špičkou na poli vinylových dílců. Silná nášlapná vrstva zaručuje vysokou odolnost tohoto materiálu proti opotřebení.  Tato vinylová podlaha je vhodná do objektů, obchodů, únikových prostor, kanceláří i domácností. Díky své odolnosti vůči opotřebení a vlhkosti je prakticky vhodná do každé místnosti. Materiál se díky UV tvrzené povrchové úpravě snadno čistí a nevyžaduje aplikaci ochranných emulzí. Tato řada nabízí velké množství populárních dekorů dřeva a kamene. Jedná se o ekologicky šetrnou podlahovou krytinu.

Insight

Produktová řada Insight byla navržena tak, aby měla vysokou odolnost proti opotřebení a bylo ji tak možné použít jak v komerčních prostorách, tak i v domácnostech. Povrchová úprava byla navržena tak, aby vyhověla nárokům každé domácnosti, a aby byla zvýšena PUR ochrana a protiskluzná úprava. Proto je tato řada vhodná pro vaše děti i domácí mazlíčky, zároveň se jedná o ekologicky šetrnou podlahovou krytinu.

Artline

Artline představuje nejrozšířenější bytovou řadu. Rozmanitost této série zajišťuje široká škála populárních dekorů dřeva a kamene, které se dají kombinovat s většinou nábytku a bytových doplňků. Zmíněné dekory jsou rozměrově přizpůsobené tak, aby bylo možné jednotlivé vzory mezi sebou kombinovat. Materiál se díky UV tvrzené povrchové úpravě snadno čistí a nevyžaduje aplikaci ochranných emulzí. Jedná se o ekologicky šetrnou podlahovou krytinu.