Pokládka parket Praha

Parkety jsou krásnou podlahovou krytinou, která na své eleganci neztrácí ani po dlouhých letech. Aby podlaha sloužila co nejdéle, je zapotřebí:

  1. Vybrat si kvalitní parkety od spolehlivého prodejce.
  2. Provést odbornou pokládku parket.

Pokládku parket můžete provést sami svépomocí, anebo můžete práci svěřit realizační firmě. Jestli chcete oslovit profesionály, kteří mají s pokládkou parket zkušenosti, kontaktujte nás. Pro pokládku parketových podlah Praha jsme ti praví. Podívejte se na naše reference.

Odborná konzultace

Poradíme Vám s výběrem vhodné podlahové krytiny, která bude splňovat vaše očekávání a perfektně zapadne do interiéru. V našem podlahovém studiu AMADEO v Praze si můžete objednat parkety, nebo spoustu jiných podlah. Naše parkety jsou vyráběny z kvalitních dřevin, zajišťující všestranný uživatelský komfort.

Doprava

Usnadníme Vám i starosti s dopravou parket i jiného materiálu. Není problém si z našeho podlahového studia v Praze nebo Plzni nechat dovést parkety až k vám domů nebo na libovolné místo určení.

Pokládka podlahy

I pokládkou parket se dá mnohé zachránit, ale i naopak zkazit. Pokládka parket v našem podání vás nezklame. Pokládku parket provádí odborníci, kteří mají s pokládkami dlouholeté zkušenosti a umí si poradit i s problematickými místy.

Pokládce parket vždy předchází pečlivá příprava. Záleží zejména na dokonalém vyrovnání podkladového povrchu. Rádi pro vás zajistíme komplexní služby pro:

  • přípravu
  • lepení
  • broušení
  • tmelení spár
  • lištování

Způsob pokládky parket

Způsob pokládky parket je třeba v předstihu konzultovat. Pokládka parket se dá provádět v různých vzorových variacích. Oblíbené jsou:

  • anglický vzor
  • jednoduchý nebo dvojitý stromeček
  • tabulový vzor

Parkety jsou trvalou podlahovou krytinou, která se dá použít v různých typech interiéru. Parketám nesvědčí vlhko, nehodí se proto do koupelen. Skvěle se ale vyjímají v obývacích pokojích, chodbách nebo ložnicích. Nabízíme komplexní služby napříč spektrem podlahových krytin. I Vy můžete mít doma překrásné parkety, které dají vašemu interiéru charakter a šmrnc.