Laminátové podlahy Alsafloor

Nechte se vtáhnout do světa špičkových laminátových plovoucích podlah Alsafloor. Laminátové podlahy od této značky se vyznačují profesionálním zpracováním, nadčasovými designy a ekologickou hodnotou. 

Tyto podlahy splňují veškeré nároky na povrchovou odolnost v komerčních prostorách. Jsou nabízeny v několika zátěžových třídách - AC3/31, AC4/32, AC5/33.

Všechny laminátové podlahy Alsafloor se vyrábějí v tloušťkách 7, 8 a 12 mm s licenčním zámkem UNLIN a také novým zámkem Zip 'n' go. Jako nosná deska je zvolená HDF deska, která má zvýšenou odolnost proti vodě.

Co je zámek Zip 'n' go?

Všechny moderní kolekce od značky Alsafloor mají vlastní nový zámek na čelním spoji Zip 'n' go, díky němuž se výrazně usnadnilo zamykání spoje, a to tak, že se sklopí podél dlouhé strany lamely. Čelní hrana je tak chráněná před poškozením při montáži a celkově se tak zvýší pevnost čelního spoje.

Nabídka kolekce:

Plovoucí podlahy Alsafloor Clip 300

Řada Alsafloor Clip 300 je určena pro bytové prostory, přízemní chodby, schodiště, ložnice, pokoje pro hry, místnosti pro stolování, přijímací prostory, čekárny, výstavní stánky.

  • Tloušťka lamely 7 mm

Plovoucí podlahy Alsafloor Clip 400

Řada Alsafloor Clip 400 je určena pro středně namáhané komerční prostory: chodby, podesta schodiště, schodiště, archivy, místnosti pro přednášky, schůze nebo školení, hudební posluchárny, IT místnosti, knihovny.  Tloušťka lamely je 8 mm.

Plovoucí podlahy Alsafloor D-click Aquastar

Řada D-CLICK Aquastar je určena zejména do místností se zvýšenou vlhkostí společně se tmelem ClickSeal – u této řady je použita vysoce odolná vodovzdorná zelená HDF. Na krátké straně lamel je použit nový zámek Safeclip systém.

  • Tloušťka lamely 8 mm

Plovoucí podlahy Alsafloor Osmoze

Řada Osmoze je vyrobena v souladu s nejnovějšími trendy. Tato kolekce nabízí povrchovou úpravu, která má strukturu dřeva, stejně jako originální dřevěné podlahy.

  • Tloušťka lamely 8 mm

Plovoucí podlahy Alsafloor Solid

Do komerčních prostor s nejvyšší zátěží (prodejny, veřejné prostory) je určena řada Solid , která navíc díky tloušťce 12 mm budí při chůzi pocit masivní dřevěné podlahy. Laminátová plovoucí podlaha Alsafloor Solid  je podlaha určená pro maximální zátěž. 

  • Tloušťka lamely 12 mm

Plovoucí podlahy Alsafloor Visual

Řada Alsafloor Visual vyniká především tím, že lamely jsou opatřeny čtyřstrannou mikrofází (podélnou i příčnou) a mají autentický reliéf (vzhledově jsou velmi podobné masivní dřevěné podlaze), vodovzdornou HDF, water protect, zámkový spoj.

  • Tloušťka lamely 8 mm

Plovoucí podlahy Alsafloor Forte

Do komerčních prostor s nejvyšší zátěží (prodejny, veřejné prostory) je určena řada Forte, která navíc díky tloušťce 12 mm budí při chůzi pocit masivní dřevěné podlahy. Na rozdíl od řady SOLID nemá lamely opatřeny mikrofází.

Laminátová podlaha Alsafloor Forte tl. 12 mm je podlaha určená pro maximální zátěž. 

Originální lišty Alsafloor

Originální soklová lišta Alsafloor 58 x 12 mm. Prodej pouze po uceleném balení 12,5 bm. K vybrané podlaze je dodávána lišta identická s vybranou podlahou.