Laminátové podlahy Balterio

Plovoucí laminátové podlahy Balterio nabízejí široký výběr dekorů v mnoha kolekcíchPrkna jsou spojena patentovaným zámkem ClickXpress®. Díky tomu je pokládka podlahy snadná a velmi rychlá.

Od masivní dřevěné podlahy jsou k nerozeznání

Zkosením boku podlahové lamely vzniká drážka, která má u Balteria více podob: V-drážka, mikrodrážka, drážka na dvou nebo na čtyřech stranách (čtyřstranná V-drážka). Vrcholem je nepravidelná V-drážka, napodobující ruční opracování.

Samozřejmostí je velký výběr podlahových lišt. Lišty dostanete přesně v dekoru a barvě podlahy. Pokládka podlah je součástí nabídky. 

Tradition Quattro překvapí svým prostým a příjemným vzhledem a je k dostání v osmi atraktivních dekorech dřeva. 4-stranná V-drážka podtrhuje střízlivý aspekt laminátové podlahy. Tradition Quattro je k nerozeznání od masívní prkenné podlahy! Tento povrch nabízíme v kolekcích: Tradition QuattroMagnitude.

Nahodile vyfrézovaná V-drážka má přirozený vzhled a zvláštnosti opravdového dřeva. Tento povrch nabízíme v kolekcích: Tradition Sapphire.

Chromezone

Všechny podlahy Magnitude a Grandeur disponují jedinečnou technologií Chromezone®. Technologie Chromezone® propůjčuje pórům dřeva výrazný lesk. Výsledkem je velkolepá matně chromová povrchová úprava.

Ručně opracovaný povrch

Povrch napodobuje ručně opracované dřevo. Každá lamela vypadá jako by ji truhlář obráběl ručním hoblíkem. Výsledkem je jedinečná struktura, která se mechanicky neopakuje, naopak má individuální tvar na mnoha jednotlivých lamelách.

Úzké podlahové lamely — elegantní vzhled

Přirozený vzhledu lamel. které mají mají V-mikrodrážku na všech čtyřech stranách. Úzké podlahové dílce o šířce 131 mm nabízí kolekce Stretto.

Unikátní kresba dřeva - True nature to touch

Nepravidelná struktura dřevních vláken tvoří charakter dřeva, které je tím unikátní. Technologie „True to Nature Touch“ zaručuje tento skutečný efekt. Přirozená kresba je vždy v domě hezká.