Laminátové podlahy Tarkett

Tarkett je největším výrobcem podlahových krytin na světě a jedním z jeho tradičních výrobků jsou laminátové a dřevěné podlahy. Podlahy jsou vyráběny z těch nejlepších surovin, s maximální pečlivostí a za použití moderních výrobních technologií.

Lamin´Art 832

Podlahy Tarkett Vám umožní ponořit se do tvorby vlastního interiéru s nadšením. Široká škála dekorů, dřevin a provedení určitě překvapí svou originalitou. Vyznačují se výbornými užitnými vlastnostmi, větší odolností povrchu a vyrábějí se v mnoha provedeních a zajímavých dekorech.

Tato kolekce představuje módní volbu současného stylu vyvedeného v černobílém nebo šedém barevném provedení. Vyberte si designy od bouřlivé grafiky až po domácí vzhled podlahy změkčené věkem v kombinaci se zvlášť širokými podlahovými prkny.

Pevná a trvanlivá, představuje tato podlaha ideální volbu, pokud potřebujete laminátovou podlahu odolávající častému opotřebovávání, zářezům a poškrábání.

Woodstock 832

 

Užívejte si krásy klasického dubu s podlahou Woodstock 832. Široká škála designů zahrnující i módní šeď stejně jako tradičnější béžovou a medovou nabízí dubovou podlahu vyhovující každému vkusu od preference modernosti po volbu útulnosti a pohodlí. Woodstock 832 také nabízí praktické výhody pevného povrchu, který nepodléhá běžnému opotřebení, zářezům ani odření.

Woodstock 832

Vintage 832

Laminátové podlahy Vintage 832 mají jedinečný strukturovaný povrch vyvolávající dojem dřeva zasaženého zubem času. Kombinace zdrsněného povrchu a imitace ručního ohoblování dodává této podlaze vzhled pravých ručně opracovaných prken, které za roky užívání nesou jedinečnou patinu.

Infinity 832

Kolekce Infinite 832 vytváří dojem nekonečných dřevěných prken. Design se skrytými spárami a podélným zkosením působí jako zvlášť dlouhá prkna. Přírodní vzezření je posíleno řadou designů od tradičního dubu po světlejší odstíny mladého bělového dřeva. 

Zdroj obrázků: http://bytove.tarkett.cz/produkty/laminat/laminat/woodstock-1032#nav-tab-3