Vinylové podlahy EarthWerks

S podlahou Earthwerks získáte jedinečnou podlahu, která vdechne vašemu interiéru osobnost a nádech moderny. Podlahy disponují propracovanou strukturou a tradičními i extravagantními designy. Jedná se o kvalitní vinylové podlahy za přijatelné ceny s vysokou životností

EarthWerks disponuje řadou výhod

Vinylové podlahy EarthWerks jsou vyráběné z vysoce zátěžových a pružných materiálů s velmi dlouhou životností. Díky svému složení, vysoké funkčnosti a barevné stálosti zapadnou do každé místnosti. Nemusíte se bát je položit do komerčních prostor, mají vysokou odolnost proti mechanickému poškození.

Přednosti vinylových podlah EarthWerks:

  • vysoká odolnost proti poškození a opotřebení
  • vynikající akustické schopnosti
  • teplý pocit při pohybu na boso
  • antialergická a antistatická úprava
  • snadná údržba a opravitelnost
  • vhodné pro podlahové vytápění

Jedinečný design

Vinylové podlahy značky EarthWerks byly navržené tak, aby v každém interiéru navodily útulnou atmosféru a příjemné pocity. Rozmanitost této značky zajišťuje široká škála originálních dekorů, jako je dřevo, kov nebo přírodní kámen. Ideální podlahová krytina pro váš interiér tak může mít elegantní vzhled žuly nebo nadčasovou podobu dubu či buku.

Základním kamenem podlah EarthWerks je kolekce Wood Classic, která je vyráběna pomocí unikátní reliéfní techniky, díky čemuž je jejich design i ražba opravdu jedinečná a nezaměnitelná. Díky této technice je zajištěn autentický vzhled dřeva, který ozvláštní každý interiér.