Associated Weavers

Společnost Associated Weavers (AW) je jedním z největších výrobců bytových a komerčních koberců v Evropě.  Společnost sídlí v Ronse ve východních Flandrech v Belgii, kde je také od konce 60. let soustředěna jejich hlavní výroba. Koberce od této renomované značky jsou ve světe známé a oblíbené hlavně díky vzorům, barvám a dekorům, které reagují na aktuální trendy a inovace. Již od konce 60. let Associated Weavers přináší inovační technologie také v oblasti struktury koberců a používaných textilií,  které vychází z poptávky evropských zemí.

Společnost vyrábí od koberců s nižší smyčkou až po vysoké luxusní koberce se střiženým vlasem. Každá evropská země mám svůj specifický trh, ale AW dokáže rozmanitostí designů a vláken obsáhnout poptávku všech zákazníků. Koberce se střiženým vlasem patří mezi světovou špičku. Jsou velice příjemné na došlap, dobře tlumí kročejový hluk a vnesou do vašeho domova nádech luxusu, který si udrží dlouhá léta. 

Nové trendy, nová kolekce

Nejnovější kolekce reagovala na výrazný pokles zájmu o koberce s kontrastními vzory a její design je více jednobarevný nebo skvrnitý či tónovaný. S koberci od Associated Weavers vytvoříte moderní interiér, který bude okamžitě působit jako domov. Mezi nejnovější kolekce patří:

V roce 1998 expandovala společnost AW i k nám, do České republiky. Liberecká pobočka této společnosti zajišťuje především pracné výrobní činnosti povrchových úprav běhounů a dětských hracích koberců. Také naše společnost vám nabízí koberce od této značky. Podívejte se na náš e-shop eAMADEO a vyberte si váš nový koberec.