Dřevěné podlahy Plzeň

Přijďte do naší prodejny podlahových krytin AMADEO v Plzni. Rádi vás seznámíme s naší nabídkou dřevěných podlah. Nabízíme dřevěné podlahy do jakékoliv místnosti a budovy. Dřevěné podlahy jsou velmi kvalitní a mají svou staletou tradici v našich obydlích.

V současné době jsou známkou luxusu a pohodlí. Dřevo jako přírodní materiál má výborné izolační vlastnosti a podlaha se dá tak velice snadno zrenovovat, proto je to investice na celý život a je nutné nepodcenit její výběr.

Prodejna Plzeň


Nakupujte dřevěné podlahy v našem e-shopu

Jaká je dřevěná podlaha?

Podlaha ze dřeva je velmi příjemná na dotek a má velmi dobré tepelně izolační vlastnosti. Akustika je u dřeva také výborná. Dřevěná podlaha udržuje teplo, proto je na došlap velice příjemná. Na dřevěné podlaze můžete v klidu nechat hrát i děti. Nemusíte se obávat, že se při dovádění na zemi nachladí.

Mezi nevýhody dřevěné podlahy patří relativně vysoká pořizovací cena. Dřevo je přírodní materiál, proto je barevnost a estetika podlahy závislá na přírodě, může dojít k barevným odlišnostem, kazům a podobně.

Musíte také počítat s tím, že barvy a vzory jsou omezené vzhledem k používaným dřevinám, není to jako u laminátových podlah, kde naleznete stovky barev a vzorů imitujících dřevo. Dřevo také může měnit svou barevnost během užívání důsledkem vlivu slunečního záření.