PVC podlahy Plzeň

Naše prodejna podlahových krytin AMADEO v Plzni nabízí široký výběr PVC podlah. Nejžádanější podlahou mezi PVC se stalo měkčené PVC. Na první pohled tato podlaha vypadá jako přírodní materiál. Díky dokonalé imitaci vypadá jako klasická dřevěná podlaha, ale ponechává si velmi dobré vlastnosti PVC. Podlahy se vyrábějí v různých šířkách (2 m, 3 m, 3, 5 m, 4 m, 5 m).  

Prodejna Plzeň


Nakupujte PVC podlahy v našem e-shopu

O PVC podlahách

Podlahy z PVC jsou synteticky vyráběné vícevrstvé krytiny, které se snadno pokládají. Pokud byste si chtěli nechat odborně položit podlahu od nás. Rádi vaši podlahu položíme a odvezeme. PVC vyčnívá nad ostatními podlahami velkou mechanickou odolností, se změkčeným příjemným došlapem. PVC je výborně tepelně a zvukově izolující. Díky PVC podlaze docílíte velmi moderního vzhledu ve vaší místnosti. Podlaha je také velice cenově příznivá.

Údržba PVC

Údržba PVC je snadná, stačí klasické luxování a vytírání 2x až 3x týdně. Vytírání PVC podlahy je nejlepší provádět pomocí speciálních prostředků na PVC. Docílíte tím delší životnosti a pestrosti barev. Jednou za 5 - 10 let je vhodné podlahu vyčistit strojově, podlaze tak oživíte její vzhled a získá na odolnosti proti skvrnám. Pokud se podlaha ušpiní nějakou agresivní látkou, je potřeba skvrnu vyčistit ihned. Pouze tak předejdete poškození.