PVC podlahy Praha

Zveme vás do naší prodejny AMADEO v Praze. Přijďte se podívat do naší pobočky v Praze. Nabízíme velice kvalitní PVC podlahy od výrobců:

Nejoblíbenější je dnes tzv. měkčené PVC. Podlaha vypadá přesně jako imitovaný materiál, ale ponechává si velmi dobré vlastnosti PVC. Podlahy se vyrábějí v různých šířkách (2 m; 3 m; 3,5 m; 4 m; 5 m).

Prodejna Praha

Nakupujte PVC podlahy v našem e-shopu

O PVC podlaze

PVC je synteticky vyráběná vícevrstvá krytina, která má velmi snadnou pokládku. PVC je velmi oblíbené pro svou kvalitu a životnost. Tato podlaha je mechanicky odolná a je tepelně a zvukově velmi dobře izolující. Podlaha má příjemný změkčený došlap. PVC podlahy mají velmi luxusní a moderní vzhled, protože na sebe může vzít jakoukoliv podobu. Imitace materiálu je téměř dokonalá. Cenově jsou na tom PVC podlahy také velmi dobře.

Údržba PVC

Údržba PVC je snadná, stačí klasické luxování a vytírání 2x až 3x týdně. Vytírání PVC podlahy je nejlepší provádět pomocí speciálních prostředků na PVC. Docílíte tím delší životnosti a pestrosti barev. Jednou za 5 - 10 let je vhodné si podlahu nechat vyčistit strojově, podlaze tak oživíte její původní vzhled a získá na odolnosti proti skvrnám. Pokud se podlaha ušpiní nějakou agresivní a velmi barevnou látkou, je potřeba skvrnu okamžitě vyčistit.