Vinylové podlahy Plzeň

Sháníte vinylovou podlahu? Náš obchod AMADEO v Plzni nabízí velký výběr vinylových podlah. Vinylová podlaha je novinkou na trhnu, a hned se stala velkou konkurencí pro ostatní podlahové krytiny. Vinylová podlaha je vícevrstvá, díky vyspělým technologiím má podlaha krásný design a luxus. Vinylové podlahy s vrstvenou konstrukcí se spodní korkovou vrstvou jsou výrazně teplejší.

Prodejna Plzeň


Nakupujte vinylové podlahy v našem e-shopu

Proč zvolit vinylovou podlahu?

Vinylová podlaha poskytuje nekonečný výběr dekorů, vzorů a textur. Vinylová podlaha na sebe může vzít podobu dřeva, keramické dlažby, kovu, nebo třeba kamene. Vinylová podlaha je výjimečná pro svou odolnost a trvanlivost. Životnost podlahy se pohybuje až okolo 50 let. Podlaha hravě odolává běžnému opotřebení v domácnosti lépe než běžné podlahy.

Podlaha je také odolná proti vlhkosti i vodě. Pokud plánujete podlahu do komerčních prostor, vinylová podlaha zvládne u takovou zátěž. Podlaha je při chůzi mírně pružná, proto je uživatelsky velmi příjemná. Vinyl je ekologický materiál, proto nezatěžuje životní prostředí, díky svým vlastnostem je vinyl ideální pro alergiky.

Velkou předností vinylové podlahy je pokládka. Jednotlivé díly se pokládají vedle sebe na suchý rovný povrch. Ke spojení jednotlivých dílů se používá lepidlo, které zatuhne do tří hodin. Po uplynutí této doby se podlaha může na plno využívat. Při lepení nevznikají žádné spáry, proto se podlaha snadno udržuje. Navíc pokud přemýšlíte nejen o nové podlaze, ale také o podlahovém vytápění, je to další bod proč vybrat právě vinyl.

Údržba vinylové podlahy

Údržba vinylové podlahy je snadná, stačí několikrát do týdne vyluxovat a vytřít. Podlaha nevyžaduje žádné další ošetřování. Doporučuje se pouze, jednou za 5-10 let provést strojní očištění, které obnoví vzhled podlahy a ošetří jí.