Vinylové podlahy

Vinylové podlahy jsou nejoblíbenějším typem podlahových krytin a nechávají za sebou stálice jako jsou dřevěné podlahy nebo dlažba. Hlavní přednosti jsou snadná pokládka, jednoduchá údržba, pružnost, odolnost a o proti dlažbě skvělá tepelná vodivost

Za zmínku stojí jejich extrémní tvrdost a tím vysoká odolnost. Nemusíte se bát ji položit do velice frekventovaných místností včetně komerčních prostor jako jsou kanceláře nebo obchody.

Vinylové podlahy se skládají z heterogenních dílců různých rozměrů. Podlahy od renomovaných výrobců jako jsou EarthwerksFloor Forever nebo Tarkett jsou díky propracované struktuře a barevné sytosti k nerozeznání od přírodních dřevěných podlah nebo dlažby. Vybírat je možné z bohaté nabídky vzorů, dekorů a barevných provedení. 

Ideální podlaha do dětského pokoje

Vlastností, kterou vinylové podlahy vynikají je jejich tichost. Ideální jsou tak do dětských pokojů, protože vy ani vaši sousedé neuslyšíte žádné rušivé zvuky. Stejně vhodné jsou vinylové podlahy do chodeb nebo předsíní, kde často chodí vaši domácí mazlíčci. Nejen, že jejich drápky neudělají nevzhledné škrábance, ale také jim nebudou klouzat tlapky.

Máte zájem o vinylové podlahy? Kontaktujte nás.

plzen@amadeopodlahy.cz / 725 044 808 /  Vinylové podlahy Plzeň

praha@amadeopodlahy.cz / 731 132 944 Vinylové podlahy Praha