Pokládka koberců a podlah v Grandhotelu Pupp

V návaznosti na dlouhodobou spolupráci s ak. ach. Borisem Drbalem jsme byli přizváni vedením karlovarského Grandhotelu Pupp na účast při renovaci cca 30 luxusních pokojů a apartmá.

Rekonstrukce se také týkala královského a prezidentského apartmá, což pro nás byla velká pocta. Do pokoje se podkládaly dubové parkety doplněné vlněnými kusový koberci nebo metrážové polyamidové koberce. Veškerý materiál byl vyroben přímo na zakázku dle představ a návrhu pana architekta a vedení hotelu. Metrážový koberec ve vlastním designu byl instalován na kobercovou podložku pro zvýšení kročejového komfortu. Pro výrobu parket byla oslovena holandská rodinná firma Chapel Parket, která se zabývá výrobou dřevěných podlah na míru. Výsledkem je  jedinečná dřevěná podlaha, která podtrhuje osobitost hotelu.

Samostatná realizace byla díky členitosti pokojů a prováděným stavebním pracím velice náročná. Harmonogram prací byl naplánován hodinu po hodině, ale náš technik a podlaháři se zhostili práce na jedničku. Renovace byla předána v požadovaném termínu a v nových pokojích se již mohli ubytovat hosté filmového festivalu. Následující měsíc nás velice potěšilo zveřejnění poděkování naší firmě od vedení Grandhotelu Pupp za perfektně odvedenou práci v hotelovém magazínu.   

 

Podobné reference