Pokládka umělého trávníku Jutagrass Scénic

Umělé travní koberce si pro svou minimální údržbu získávají stále více příznivců. Z tohoto důvodu si umělý travní koberec vybral i náš další zákazník ze Stříbra. Pro jeho zahradu jsme doporučili travní koberec Jutagrass Scénic, který vyniká 35 mm vysokým vlasem, věrně imitujícím skutečný trávník.

Jelikož měla umělá tráva zakrývat celou hliněnou plochu se zbytky přírodní trávy o rozloze 178 m2, bylo nejprve nutné vyrovnání stávajícího podkladu jemným štěrkem a pískem. Po srovnání plochy do výšky nově vytvořených obrubníků a chodníčků se Jutagrass Scénic nařezal na potřebné formáty a započala samotná pokládka. Vše muselo padnout přesně k obrubníkům, dlažbě a bazénu. Spoje trávníku byly podlepeny a instalovány kotvícími háky na upevnění koberce. Posledním krokem bylo postříkání koberce vodou a upravení směru vláken, jak ve spojích, tak i v ploše. 

Pro samotného zákazníka byla konečná pokládka krásným překvapením po návratu domů z dovolené. Nyní již s minimální údržbou bude mít trávník vždy zelený a krásně zastřižený.  

I vy můžete mít krásně upravenou zahradu.

Doba realizace: 2 dny

Podobné reference