Reference realizovaných podlah

 

 

 Co říkají naši klienti?

Paní Stanislava Brandnerová, Břasy
Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za Vaše poradenství ve výběru podlahové krytiny na Vašem studiu Amadeo v Plzni. Původně jsem chtěla lino PVC, ale Váš odborný personál na podlahovém studiu mě velice dobře poradil, že pro naše potřeby a užívání bude jednoznačně lepé zvolit podlahovou krytinu vinyl od fy Earth Werks – kvalita materiálu je na vysoké úrovni. A teď to důležité – byly dodrženy všechny dohodnuté termíny a na pokládku uvedeného vinylu přijeli dva sympatičtí podlaháři, kteří odvedli svoji práci maximálně na vysoké úrovni. Společnost Amadeo mohu Vám všem vřele doporučit.

Pan Peter Reichel, Exerciční dům Kolínský klášter
Dostal jsem doporučení na Vás od zedníků, kterým důvěřuji, a proto byla volba velice rychlá. Jednání bylo absolutně profesionální bez zaváhání. Potřeboval jsem operativně vyřešit v napjatém termínu pokládku a hledal jsem promptní službu na klíč. To jsem také díky Vaší firmě získal. Tak si představuji spolupráci s dodavateli, ale není to naneštěstí v našich končinách samozřejmost. Proto si toho o to víc vážím. Komunikace, profesionální poradenství, důvěra, preciznost, spolehlivost a ještě za cenu, u které nezaváháte. To je moje velice pozitivní zkušenost. Ještě jednou děkujeme za spolupráci a budeme se těšit do budoucna. Intuitivně jsem i bez osobní předešlé zkušenosti měl důvěru, že realizace bude dle očekávání.

Pan František Škrábek, Kyšice
Kontaktovala mě podlahová společnost Amadeo. Stavím nový domek v Kyšicích a zastavil se u mě zástupce společnosti Amadeo a udělal mně nabídku na pokládku podlah a pozval mě na podlahové studio Amadeo. Naplno se mně věnovali a představili mně celý sortiment, který na trhu dokáže firma Amadeo nabídnout. Samozřejmě jsem si po konzultaci s pracovníky studia z velmi široké nabídky po doporučení vybral a jsem s kvalitou podlahové krytiny velice spokojen a to nebudu extrémně vyzdvihovat maximální nasazení a ochotu pracovníků Amadeo při pokládce podlah. Vřele Vám všem tuto firmu doporučuji.

Paní Lucie Vápeníková, Praha
Dobrý den pane Chvátale, musím říct, že nás lino velmi mile překvapilo, trošku jsme se při vyměřování vyděsili, když kolegové donesli na ukázku ten výstřižek z prodejny, že to bude hodně unilé, ale vypadá to super! Provedení pokládky mi též přijde parádní, nezkoumala jsem to tedy pod lupou, ale nikde nejsou vidět žádné spoje, až si říkáme, zda to vůbec pánové někde nastavovali? Olištování též vypadá OK. Takže celkově musím říci, že jsme opravdu spokojeni.